(051) 37662364

دانشگاه دامپزشکی وین|VUW

  • وین
دانشگاه دامپزشکی وین (به زبان آلمانی: Veterinärmedizinische Universität Wien – به اختصار: VUW) در سال 1767 به عنوان مدرسه سوم جهان برای دامپزشکی (بعد از لیون و Alfort) بوسیله Ludovico Scotti، در اصل به نام k. k. Pferde-Curen- und Operationsschule تاسیس شد. (به معنای واقعی کلمه، ” مدرسه سلطنتی امپریال برای درمان و جراحی اسب”). در حال حاضر تعداد 2800 دانشجو و 600 کارمند در آن مشغول فعالیت هستند.
دانشگاه دامپزشکی وین (VETMEDUNI) همواره گذشته ای موفق در کار خود داشته و به مسیر موفق خود با تدریس و تحقیقات اخلاقی و زیستی ادامه می دهد. مواردی چون سلامت غذایی , دام پروری , رفاه حیوانات, انسان و محیط طبیعی پیرامون ، حفاظت از محیط و بیومدیکال جزو موارد مورد توجه در این دانشگاه محسوب می گردند. دانشگاه دامپزشکی وین ارائه دهنده ی لیسانس و دکترا در رشته های مختلف دامپزشکی ، برنامه های دکترا, برنامه های لیسانی و برنامه های ارشد (در علوم بیومدیکال، بیوتکنولوژی و علوم دام) در سطح بالا و تایید شده توسط بررسی جهانی می باشد. دوره های موجود در این دانشگاه طیف وسیعی از مسائل و دانشجویان (مسائل در حال بررسی و حتی دانشجویان فارغ التحصیل ) را برای روبرویی با چالشهای اجتماعی و تحصیلی در طول دوران تحصیل تربیت می کند . هدف اول تحقیقاتی این دانشگاه بهبود علوم دامپزشکی با هدف حل مسائل جامع می باشد.  فعالیتهای این دانشگاه در مشخصات آن ادغام می شوند که عبارتند از مسائل تنظیم روندهای فیزیولوژیکی و پاتوفیزیولوژیکی ، بیماری های عفونی و سلامت غذایی. دانشگاه دامپزشکی وینا، یک بیمارستان دامپزشکی را دایر کرده است که روندی بسیار ایده آل در فعالیت های تدریسی و تحقیقاتی دارد.

دانشکده ها :

Department of Biomedical Sciences
Department of Pathobiology
Department for Farm Animals and Veterinary Public Health
Department for Companion Animals and Horses
Department of Integrative Biology and Evolution

لیست رشته‌های دانشگاه دامپزشکی وین|VUW

دانشجوی محترم ، چنانچه آمادگی اخذ پذیرش از دانشگاه و کشور مورد نظر را دارید لطفا نسبت به تکمیل فرم درخواست پذیرش اقدام نمایید.
فرم درخواست پذیرش

نظرات شما در مورد دانشگاه دامپزشکی وین|VUW

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


کد رهگیری
کد رهگیری :