(051) 37662364

دانشگاه علوم پزشکی وین

  • رتبه جهانی: 958 - رتبه اروپا: 414
  • وین

برخورداری از روشهای جدید آموزشی در خصوص آخرین استانداردهای علوم پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی وین  در سال 1365 در وین پایتخت اتریش تاسیس شد. دانشکده پزشکی دانشگاه وین، در تاریخ 1 ژانویه 2004  یک دانشگاه مستقل شد. مستقل شدن دانشکده های پزشکی از ساختار عمومی دانشگاه وین، بخشی از اصلاحات بزرگ در سیستم دانشگاهی اتریش بود که توسط دولت Schüssel در سال 2003 به تصویب رسید. دانشگاه علوم پزشکی وین، بزرگترین مؤسسه تحقیقات پزشکی در اتریش و بزرگترین دانشگاه علوم پزشکی در تمام کشورهای آلمانی زبان است.

این دانشگاه از سال 2002 در مقطع لیسانس در هر دو رشته ی پزشکی و دندانپزشکی برنامه های آموزشی خود را طراحی کرده و یادگیری آن به شکل یادگیری یکپارچه و مشکل گرا است که آن را برنامه ی آموزشی پزشکی وین (MCW) نامیده اند. این برنامه ی آموزشی شامل 24 دوره ی یکپارچه است به همراه 12 دوره ی پزشکی و همگی بر اساس طرح یادگیری مشکل گرا (POL) می باشند. بعلاوه دانشجویان موظفند راه حل ها و استراتژی هایی را در خصوص تمرینات پزشکی بصورت خودگردان همراه با راهنما ارائه دهند. روش MCW جدید نیز بر روی آموزش مفاهیم اجتماعی و ارتباطی با بیمار برای دانشجوی این رشته و همچنین توسعه ی نگرش تفکر اخلاقی متمرکز است. تحصیلات رشته ی دکترا به دلیل تزهای با کیفیت در این مقطع از سایر مقاطع متمایز است. تمامی تزهای دکترا باید بخشی از پروژه های علمی باشند که طی یک فرآیند بین المللی برسی و تایید می شوند. تحصیلات مقطع دکترا بصورت برنامه های موضوعی میان رشته ای طرح ریزی شده که بصورت پلت فرم های ارتباطی در دانشجویان جوان مقطع دکترا عمل می کنند. همچنین طراحی برنامه های این مقطع همراه با دوره های ویژه در این رشته می باشد. دانشگاه علوم پزشکی وین در رشته های زیر برنامه های خود را ارائه می کند :

Medicine
Dentistry
Medical computer science
Applied Medical Science
furthermore 13 Postgraduate University Courses +

لیست رشته‌های دانشگاه علوم پزشکی وین

دانشجوی محترم ، چنانچه آمادگی اخذ پذیرش از دانشگاه و کشور مورد نظر را دارید لطفا نسبت به تکمیل فرم درخواست پذیرش اقدام نمایید.
فرم درخواست پذیرش

نظرات شما در مورد دانشگاه علوم پزشکی وین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


کد رهگیری
کد رهگیری :