(051) 37662364

اتریش

آیا شما نیز رویای تحصیل در کشور رشته کوههای آلپ, کشور احاطه شده در میان صنوبرهای تنومند صد ساله و کوههای شکوهمند و سفید پوش را در سر می پرورانید؟ نظرتان در مورد یک تفریح خوشایند و قدم زدن آهسته در وین پایتخت اتریش چیست؟ اتریش کشور سوسیس های لذیذ و زادگاه پدر روانشناسی مدرن – زیگموند فروید- و مهد تاریخ کهن فوق العاده غنی رم باستان است.

جمهوری اتریش محصور در خشکی در اروپای مرکزی به فرهنگ غنی سیاسی و آموزش و هنری خود می بالد. به همین علت این کشور موقعیتی ایده ال برای تحصیل در خارج کشور است. اکثریت قریب به اتفاق دانشجویان این کشور با هر ملیتی در مدت کوتاهی با آداب و رسوم این کشور انس می گیرند.

کشور اتریش از لحاظ وسعت برابر با ایالت مین آمریکا است و با هشت کشور اروپایی مرز مستقیم دارد:

– در شمال با آلمان و جمهوری چک

– در جنوب با اسلوونی و ایتالیا

– در شرق با اسلواکی و مجارستان

– در غرب با سوئیس و لیختن اشتاین

مجاورت این کشور با تعداد زیادی از کشورها موجب افزایش جمعیت و دانشجویان خارجی آن تا 10 برابر شده است. شما با یک مسافرت کوتاه ریلی یا هواپیما و یا اتومبیل میتوانید به مرکز هر یک از کشورهایی که در بالا نام بردیم سفر کنید. با اقامت در اتریش ممکن است خیلی سریعتر از آنچه تصور می کنید مجبور شوید صفحات اضافی به پاسپورت خود بیفزایید. موقعیت جغرافیایی اتریش این امکان را برای شما فراهم می سازد که چندین فصل و آب و هوا را تجربه کنید. این کشور به ورزشهای زمستانی مشهور است. شهرهای سالزبورگ و تیرول بهترین فضا برای اسکی روی برف در ارتفاعات بسیار بالا را در اختیار شما می گذارند و هزینه به مراتب کمتری از کشورهای همسایه دریافت می کنند. هواداران آفتاب از گذراندن اوقات خوش در تابستان فوق العاده زیبای اتریش بسیار خرسند خواهند بود.

تحصیل در اتریش فرصتهای نامحدودی برای تجربیات جدید در اختیار دانشجویان می گذارد. پیشرفت دانشجویان با تاثیر فرهنگ های متنوع بسیار در طول دوره تحصیل درهنر و ادبیات و معماری شگفت انگیز است.

شهر وین از سالهای 1500 مرکز حضور پیشگامان موسیقی همچون بتهوون- موتزارت و اشتراوس و تمامی شاهکارهای آنها بوده است.

– گروه مشهور آواز کر پسران وین از سال 1498 در این کشور فعالیت داشتند که بعدها به عنوان یکی از مشهورترین گروههای کر در جهان شناخته شدند.

-یکی از اولین مکانهای اجرای گروه یودل در کوههای آلپ اتریش بوده است.

معماری کشور اتریش می تواند برای هر بیننده علاقمندی به خصوص دانشجویان شگفت انگیز و الهام بخش باشد.

-در یک سفر جاده ای به قلعه لیختن اشتاین در ماههای تابستان می توانید از بناهای تاریخی دیدن کنید و در فستیوال سالیانه نستروی شرکت کنید.

-در موزه گالری اتریش می توانید از نمای کاخ بلورد ونیز دیدن کنید.

در چه رشته ای تحصیل کنید؟

رشته های بسیاری در کشور اتریش برای تحصیل دانشجویان خارجی وجود دارد. اغلب برنامه ها به زبان آلمانی هستند و در حوزه های فیزیک, علوم زیستی, علوم انسانی, تجارت و بازاریابی گسترده شده اند.

منبع غنی از تجربه:

کشور اتریش رویای دانشجویان خارجی است و فرصت های نامحدود و نابرابری در بهترین کالج ها و دانشگاهها برای آنها مهیا می سازد. می توانید تصور کنید در میدان یک شهر باستانی قدم می زنید و به سمت کلاس درسی در یک قصر واقعی می روید؟ در کلاسهای درس به زبان آلمانی مهارتهای زبانی شما چقدر تقویت می شود؟ دانشجویان تاریخ به مطالعه معماری شورانگیز در گذشته و حال اتریش و در کل اروپا در هر دو ملل باستانی و مدرن علاقمند هستند.

کشور اتریش برنامه های آموزشی گسترده و آکادمی های رقابتی و تاریخ شگفت انگیز و نیز تجربیات قابل توجه فرهنگی رابه دانشجویان خود ارائه می دهد. اطمینان داشته باشید که با تحصیل در اتریش علاوه بر آنکه می توانید افق فکری خود را به عنوان یک دانشجو گسترش دهید بلکه می توانید از گذشته بیاموزید و در عصر حاضر کنکاش کنید.

تهیه کننده: سعید علوی زاده – موسسه بین المللی نادین کاوش


کد رهگیری
کد رهگیری :