(051) 37662364

آلمان

مشاوره و اعزام با همکاری موسسات مجاز
تحصیل در کشوری دیگر همیشه به منزله تلاشی جالب و جذاب تلقی می شود. تجربیات جدید در کشوری همچون آلمان به دریافت دیدگاه ها و افق ذهنی جدیدی می انجامد. بنابراین اقامت تحصیلی در کشوری همچون آلمان در قلب اروپا قطعا برای شما تجربیات فراموش ناشدنی و مؤثر در زندگی را به همراه خواهد داشت.
در آلمان موقعیت های فراوان تحصیلی و پژوهشی وجود دارد و مؤسسات آموزش عالی این کشور از رتبه و اعتبار بالایی در سطح جهان برخوردارند. از این مؤسسات هر سال ایده های جدیدی برای پیشرفت و نوآوری در سطح جهانی عرضه می گردد. در آلمان شرایط بسیار خوبی برای یک دوره تحصیل موفق وجود دارد. البته تنها شما این ایده را در سر ندارید که در آلمان به تحصیل بپردازید، بلکه سالانه بیش از 250000 علاقه مند از سراسر جهان برای تحصیل و پژوهش به این کشور سفر می کنند. این تعداد بیش از 12 درصد کل دانشجویان و محققان در آلمان را تشکیل می دهد. در کمتر کشوری می توان چنین درصدی را برای دانشجویان خارجی یافت.
تحصیل در خارج برای شما دانشجویان و علاقه مندان ایرانی همیشه به منزله رویارویی با دنیایی جدید و تاحدی نا آشناست. برای موفقیت می بایست در مورد بسیاری از مسائل به دقت فکر و برنامه ریزی صورت پذیرد. . اصولاً راه تحصیل در مراکز آموزشی آلمان بر روی تمام خارجیها گشوده است به شرط اینکه متقاضی شرایط لازم برای دریافت پذیرش تحصیلی را داشته باشد. دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان ایرانی نیز از نام و آوازه خاصی در آلمان برخوردارند. در حال حاضر تبادلات دانشگاهی و آکادمیک بین دانشگاه های آلمان و ایران به وفور دیده می شود.
آغاز هر کاری اغلب دشوار است. برای تحصیل در آلمان، در ابتدا بهتر است ، به موقع به جمع آوری اطّلاعات مورد نیاز از طریق همین سایت و یا استفاده از نظرات مشاوران ما بپردازید. اما در راه تحصیل در آلمان شما تنها نیستید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا برای اقامت تحصیلی خود در آلمان به بهترین شکل برنامه ریزی کنید. سعی ما بر این است تا شما را با تمامی گام هایی که باید در مسیر تحصیل در آلمان برداشته شود، راهنمایی و آشنا کنیم، تا بتوانید تصویری کلی از راهی را که پیش رو دارید مجسم کنید. در حین مطالعه مطالب این سایت ، در صورت داشتن سؤال و یا علاقه به کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس با ما و یا ارسال پست الکترونیکی به آدرس الکترونیکی موسسه ، اقدام کنید.
برایتان موفقیت و لحظاتی پربار و زیبا را در آلمان آرزومندیم.


کد رهگیری
کد رهگیری :